Co i jak?

Peregrynacja w rodzinach

Peregrynacja jest przygotowaniem do Intronizacji NSPJ w naszej parafii, rodzinach i naszym życiu.

Uroczysta Intronizacja zaplanowana jest na 19. czerwca 2020 roku, w uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Obrazowi towarzyszyć będzie książeczka z propozycjami modlitw i księga pamiątkowa, gdzie możemy wpisywać prośby i podziękowania.

Obraz przyjmujemy około godz. 19:00 i pozostaje on w rodzinie przez dobę. Następnego dnia około godz. 19:00 należy przekazać obraz do następnej rodziny wg listy.

Jeżeli następnym elementem listy jest Przerwa Bożonarodzeniowa lub Przerwa Wielkanocna należy przekazać obraz wraz z modlitewnikiem i księgą pamiątkową do kościoła, przed/po ostatniej Mszy św. w dniu rozpoczęcia przerwy. Rodzina, która jest na liście bezpośrednio po przerwie, odbiera obraz z zakrystii przed/po ostatniej Mszy św. w dniu rozpoczęcia nawiedzenia w danej rodzinie.

Przeżyjmy ten czas spotkania z Matką Bożą we wspólnocie rodzinnej. Znajdźmy czas na wspólną modlitwę i rozważanie Słowa Bożego.

Peregrynacja w rodzinach