Duszpasterze

Proboszcz

ks. dr hab. Wiesław Jan Kazimieruk
w parafii od 10 X 2016 r.

Wikariusze

ks. Wojciech Jarzyna
ur. 25 V 1965 r.; święcenia kapłańskie 22 V 1993 r.; magister, PWTW, historia Kościoła; w parafii od 29 VIII 2014r.
poprzednio wikariusz: Parafia Dobre, MB Częstochowskiej w Wołominie, MB Królowej Polski w Wołominie, Najczystszego Serca Maryi Warszawa - Grochów, Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu, Chrystusa Króla w Warszawie na Targówku

ks. Przemysław Skąpski ISChP

Rezydent

ks. Mariusz Rybałtowski
święcenia kapłańskie 22 V 2010r.; magister, PWTW, teologia, 2010; w parafii od 1 IX 2015r.
poprzednio wikariusz: Najświętszego SPJ Warszawa - Falenica


Poprzednio

Proboszczowie

Ks. Pietrzak Krzysztof, 30.10.2006 – 06.07.2013

Ks. Doszko Marek, 24.06.1999 – 30.10.2006

Ks. Dybek Andrzej Marek, 22.06.1993 – 24.06.1999

Ks. Kamiński Andrzej, 16.06.1986 – 22.06.1993

† Ks. Chudek Henryk, 23.11.1967 –16.06.1986

Ks. Kalinowski Marian, 29.03.1963 – 23.11.1967

† Ks. Szulczyk Sylwester, 30.06.1938 – 29.03.1963

Ks. Rozbiewski Jan, 08.12.1934 – 30.06.1938

 

Administrator

ks. Kazimieruk Wiesław Jan, 06.07.2013 –10.10.2016

 

Wikariusze

Ks. Tarasiuk Łukasz, 26.08.2015 – 26.08.2016

Ks. Mariusz Rybałtowski, 29.08.2010-01.09.2015

Ks. Grzegrzułka Marek, 26.08.2012 – 27.08.2014

Ks. Włas Paweł, 28.06.2008 – 26.08.2012

Ks. Zawadka Artur, 29.08.2009 –11.02.2010

Ks. Rudzki Paweł, 03.07.2004 – 29.08.2009

Ks. Szajko Artur, 28.06.2003 – 28.06.2008

Ks. Kloch Zbigniew, 18.06.2002 – 03.07.2004

Ks. Figauzer Piotr, 24.06.1999 – 20.06.2003

Ks. Popis Stanisław, 20.06.2000 –18.06.2002

Ks. Józefczyk Jan, 22.06.1996 – 20.06.2000

Ks. Kozłowski Marek, 28.06.1996 – 01.07.1999

Ks. Kruszewski Marek, 27.06.1992 – 28.06.1996

Ks. Gill Tomasz Władysław, 22.06.1993 – 22.06.1996

Ks. Tempczyk Mirosław, 22.06.1992 – 22.06.1993

† Ks. Niemyjski Krzysztof, 21.06.1990 – 22.06.1992

† Ks. Stelmach Bogdan, 02.04.1991– 22.06.1992

Ks. Zagórowski Grzegorz, 21.06.1990 – 02.04.1991

Ks. Mazański Andrzej, 10.06.1987 – 30.06.1990

† Ks. Stelmach Bogdan, 15.06.1985 –10.06.1987

Ks. Klepacki Kazimierz, 10.03.1983 –15.06.1985

Ks. Janik Jan, do 13.06.1978

Ks. Lewandowski Eugeniusz Stanisław, 20.05.1975 –10.06.1977

† Ks. Mroczkowski Grzegorz, 30.10.1974 – 20.05.1975

Ks. Gryciuk Jan, 01.06.1971– 09.12.1974

Ks. Świerżewski Jan, 10.03.1970 – 01.06.1971

Ks. Kazulak Stanisław Euzebiusz, 10.06.1968 –10.03.1970

Ks. Gaszkowski Zbigniew, 15.06.1966 –10.06.1968

Ks. Kramkowski Józef, do 08.03.1962

Ks. Olczak Józef, od 01.06.1963

Ks. Urbaniak Franciszek, od 02.06.1969

 

Rezydenci

Ks. Walkiewicz Grzegorz, 28.08.2011– 27.08.2014

† Ks. Nosowski Jerzy, 05.11.1963 – 24.10.1974

Porządek Mszy św.

niedziela:

07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

dzień powszedni:

07:00, 18:00
w piątek o godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach

Liturgia na dziś