Wiadomości Parafialne - 934s/2017/07/16

• Dzisiaj po Mszach św. Caritas parafialny prowadzi zbiórkę do puszek na ubogich z parafii.
  • Przypominamy, że każdy katolik, zgodnie z przykazaniem kościelnym, zobowiązany jest do uczestnictwa we Mszy świętej w niedziele i święta nakazane.
  • Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu w czwartki i piątki po Mszy świętej o godz. 18.00.
  • Zachęcamy również do uczestnictwa w nabożeństwach:
    • we wtorki o godz. 17.45 do św. Judy Tadeusza, Apostoła i do św. Michała Arch.
    • w środy o godz. 17.45 do NMP Nieustającej Pomocy
    • w piątki w adoracji prowadzonej przez wspólnotę dla intronizacji NSPJ po Mszy świętej o godz. 18.00
    • w pierwsze soboty miesiąca w nabożeństwie różańcowym po Mszy świętej o godz. 18.00
    • w drugie środy miesiąca w nabożeństwie prowadzonym przez Koło Przyjaciół Radia Maryja o godz. 17.15
    • w nabożeństwie fatimskim, 13. dnia miesiąca od maja do października
  • W nadchodzącym tygodniu, w kalendarzu liturgicznym, w czwartek 20. lipca obchodzimy wspomnienie bł. Czesława, prezbitera; w sobotę 22. lipca święto świętej Marii Magdaleny.
  • W przyszłą niedzielę, 23. lipca, po Mszach św., będziemy błogosławili kierowców i pojazdy mechaniczne. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na misje.

Zapowiedzi przedmałżeńskie

• Mateusz Mikulski, kawaler z par. św. Jana Chrzciciela w Józefowie Michalinie, i Beata Maria Bartoszewska, panna z par. tut.
  • Maciej Bunia, kawaler z par. tut., i Ewelina Teresa Wieteska, panna z par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej.
  • Mateusz Krzemiński, kawaler z par. tut., i Anna Małgorzata Kamińska, panna z par. Wniebowzięcia NMP w Sławnie.