Wiadomości Parafialne - 937s/2017/08/06

• Dzisiaj obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego.
  • W ramach Falenickich Koncertów Letnich zapraszamy dziś na koncert „Rozrywkowe mazurki”. Koncert odbędzie się w ogrodzie przy kościele o godz. 19.00.
  • W tym tygodniu obchodzimy we wtorek 8. sierpnia wspomnienie św. Dominika, prezbitera; w środę 9. sierpnia święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy; w czwartek 10. sierpnia święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika; w piątek 11. sierpnia św. Klary, dziewicy.
  • W środę (09.08) Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na różaniec o godz. 17.15; Mszę świętą o godz. 18.00 i spotkanie w domu parafialnym. Koło Przyjaciół Radia Maryja przypomina, że w sanktuarium Matki Bożej Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu zostaną odprawione Msze św.: 16.08 o godz. 18.00 w int. naszego Koła i pielgrzymów z dnia 15.10.2016 z Falenicy oraz 17.08 o godz. 18.00 w int. zmarłych członków naszego Koła i z rodz. pielgrzymów.
  • Poradnia Rodzinna otwarta będzie w sobotę 12. sierpnia w godzinach: 15.30-16.30. Dyżur w poradni prowadzi pani mgr Renata Bobrowska.
  • Przypominamy, że plecaki w ramach akcji Tornister Pełen Uśmiechów należy składać do 15. sierpnia.
  • Organizowany jest wyjazd do Medżugorje w dniach 07-15 października. Koszt 400 zł + 150 €. Zgłoszenia u p. Marty Przewor.

Zapowiedzi przedmałżeńskie:

• Maciej Drzewiecki, wolny, i Paulina Goska, panna, oboje z par. tut.