Wiadomości Parafialne - 949/10/29

• Zapraszamy dzisiaj na wieczór uwielbienia „Falenica dla Jezusa” po Mszy św. o godz. 18.00.
  • W środę, 1. listopada, obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu Msze święte kościele sprawujemy o godz.: 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 18.00. Nie ma Mszy św. o godz. 13.00. Procesja na cmentarzu z modlitwami za zmarłych rozpocznie się o godz. 13.00. Nie ma Mszy św. na cmentarzu.
  • W czwartek, 2. listopada, obchodzimy wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych (Dzień Zaduszny). W tym dniu Msze święte sprawujemy w kościele o godz.: 7.00; 10.00; 18.00. Po Mszy św. o godz. 10.00 odprawimy w kościele procesję z modlitwami za zmarłych.
  • W ramach modlitwy za zmarłych przyjmujemy na Wypominki jednorazowe i roczne. Za zmarłych polecanych w Wypominkach jednorazowych modlimy się 1. listopada, w uroczystość Wszystkich Świętych, podczas procesji na cmentarzu i 2. listopada, w Dzień Zaduszny, po Mszy św. o godz. 10.00 w kościele. Za zmarłych polecanych w Wypominkach rocznych modlimy się w listopadzie o godz. 17.30 i w ciągu roku, poza wakacjami, sprawujemy Mszę św. o godz. 15.00 w piątek.
  • Przed zbliżającą się uroczystością Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym pamiętajmy o uprzątnięciu grobów i terenu wokół nich.
  • W pierwszy piątek miesiąca wizyta u chorych od godz. 10.00.
  • Kolejne spotkanie kursu przedmałżeńskiego odbędzie się w piątek o godz. 18.45.
  • W sobotę, 4. listopada, o godz. 9.00 spotkanie kandydatów na ministrantów. Zapraszamy chętnych chłopców.
  • Ministrantów i lektorów zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 17.00. Obecność obowiązkowa.
  • W przyszłą niedzielę, 5. listopada, po Mszy św. o godz. 13.00 odbędzie się nabożeństwo i procesja eucharystyczna z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Po procesji zapraszamy na spotkanie Koła Żywego Różańca w domu parafialnym. Prosimy o włączenie się w procesję, między innymi, poprzez niesienie chorągwi i feretronów. Bielanki zapraszamy do sypania kwiatków. Powstaje nowa grupa parafialna usługująca księdzu przy niesieniu monstrancji i baldachimu. Odpowiedzialnym grupy jest pan Piotr Hilsberg.