Wiadomości Parafialne - 950/2017/11/05

• Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy św. o godz. 13.00 nabożeństwo i procesja eucharystyczna. Po procesji Koło Żywego Różańca zaprasza na spotkanie w domu parafialnym.
  • Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na adorację we wtorek po Mszy św. o godz. 18.00.
  • Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie w domu parafialnym.
  • W środę, 9. listopada, obchodzimy święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy nabożnie nawiedzą katedrę lub konkatedrę i odmówią tam Ojcze nasz i Wierzę.
  • Zapraszamy na katechezę chrzcielną prowadzoną przez Domowy Kościół i kolejne spotkanie w ramach kursu przedmałżeńskiego, w piątek o godz. 18.45.
  • W sobotę, 11. listopada, obchodzimy 99. rocznicę (1918) odzyskania niepodległości przez Polskę. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 10.00.
  • W przyszłą niedzielę, 12. listopada, młodzież oazowa podzieli się doświadczeniem swojej formacji. Na każdej Mszy św. usłyszymy świadectwo zrzeszonych w Ruchu Światło-Życie. Po Mszach św. młodzież rozprowadzać będzie ciasto.
  • W przyszłą niedzielę, zgodnie z zarządzeniem władzy diecezjalnej, po Mszach św. zbierana będzie puszka z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym.
  • W listopadzie codziennie o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.