Wiadomości Parafialne - 980/2018/06/03

• Dzisiaj obchodzimy święto Dziękczynienia. Po Mszach św. zbierane są ofiary do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
  • Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe i procesję z racji pierwszej niedzieli miesiąca w ramach obchodów oktawy Bożego Ciała, dzisiaj o godz. 17:30.
  • W ramach obchodów oktawy Bożego Ciała, do 7. czerwca na zakończenie nabożeństwa czerwcowego sprawować będziemy procesję eucharystyczną. Zapraszamy bielanki do sypania kwiatów. W czwartek, na zakończenie oktawy, pobłogosławimy wianki.
  • W piątek, 8. czerwca, przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to jednocześnie uroczystość odpustowa w naszej parafii. Msze św. sprawować będziemy o godz. 7:00, 15:00 i 18:00. Po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na wspólne świętowanie przy grillu, na które możemy przynieść ze sobą sałatkę lub ciasto. Z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne. Kancelaria parafialna będzie czynna tylko rano.
  • W sobotę, 9. czerwca, obchodzimy wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. Tego dnia zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie o godz. 18:00. Modlitwę poprowadzi seminarium Odnowy w Duchu Świętym.
  • Zgodnie z decyzją władzy kościelnej w przyszłą niedzielę po Mszach św. zbierane będą ofiary do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.
  • Trwa peregrynacja obrazu MB Częstochowskiej w rodzinach naszej parafii. Podajemy listę adresów na najbliższy tydzień:
    • 3 czerwca 2018, niedziela Warszawa, Lokalna 36
    • 4 czerwca 2018, poniedziałek Warszawa, Lokalna 34
    • 5 czerwca 2018, wtorek Warszawa, Zabawna 18
    • 6 czerwca 2018, środa Warszawa, Zabawna 13
    • 7 czerwca 2018, czwartek Warszawa, Zabawna 8/4
    • 8 czerwca 2018, piątek Warszawa, Zabawna 8/2
    • 9 czerwca 2018, sobota Warszawa, Zabawna 2
    • 10 czerwca 2018, niedziela Warszawa, Zabawna 1
  • W zakrystii przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę do Łagiewnik, Kalwarii Zebrzydowskiej i Częstochowy. Pielgrzymka planowana jest w terminie 25-27 czerwca.