Wiadomości Parafialne - 981/2018/06/10

• Dzisiaj po Mszach św. zbierane są ofiary do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy czynnie włączyli się w przygotowanie uroczystości odpustowej.
  • We wtorek (12.06) kancelaria parafialna w godz. 17:00 - 17:45 będzie nieczynna.
  • W środę, 13. czerwca, po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Rozważania poprowadzi Koło Przyjaciół Radia Maryja. Na nabożeństwo przynosimy ze sobą lampiony.
  • Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza w środę (13.06) na Mszę św. o godz. 18:00 oraz modlitwę różańcową w ramach nabożeństwa fatimskiego. Po Mszy św. i nabożeństwie fatimskim spotkanie w domu parafialnym.
  • Nasz Ordynariusz, bp Romuald Kamiński, zaprasza na uroczystości zakończenia peregrynacji obrazu MB Częstochowskiej w naszej diecezji, w sobotę 16. czerwca, o godz. 10:30 na placu Szembeka.
  • Zgodnie z decyzją władzy kościelnej, w przyszłą niedzielę, 17. czerwca, taca przeznaczona będzie na budowę kościoła w Wólce Mińskiej.
  • W przyszłą niedzielę, 17. czerwca, Caritas parafialny przeprowadzi zbiórkę do puszek na ubogich z parafii.
  • Zapraszamy na wieczór uwielbienia Falenica dla Jezusa w przyszłą niedzielę (17.06) o godz. 19:00.
  • Przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę dziękczynną za peregrynację.Koszt 400 zł. Zgłoszone osoby prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł. Opiekunami pielgrzymki są ks. Mariusz i ks. Przemek. W programie: Sanktuarium Matki Bożej w Gidlach; Częstochowa - Jasna Góra; Wadowice: bazylika i dom rodzinny św. Jana Pawła II; Kalwaria Zebrzydowska; sanktuarium w Ludźmierzu: Zakopane - sanktuarium MB Fatimskiej na Krzeptówkach; Kraków: Sanktuarium św. Jana Pawła II, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego; Sanktuarium MB Szkaplerznej w Czernej.
  • Trwa peregrynacja obrazu MB Częstochowskiej w rodzinach naszej parafii. Podajemy listę adresów na najbliższy tydzień:
    • 10 czerwca 2018, niedziela - Zabawna 1
    • 11 czerwca 2018, poniedziałek - Bambusowa 11
    • 12 czerwca 2018, wtorek - Bambusowa 5/1
    • 13 czerwca 2018, środa - Bambusowa 5/2
    • 14 czerwca 2018, czwartek - Bambusowa 5/5
    • 15 czerwca 2018, piątek - Bambusowa 5/8
    • 16 czerwca 2018, sobota - Bambusowa 20
    • 17 czerwca 2018, niedziela - Bambusowa 18

Zapowiedzi przedmałżeńskie

• Piotr Karol Neffe, kawaler z par. tut., i Kamila Biały, panna z par. MB Dobrej Rady w Warszawie Miedzeszynie.