Wiadomości Parafialne - 1034/2019/06/16

• Dzisiaj obchodzimy uroczystość Najświętszej Trójcy.
  • Dzisiaj po Mszach św. zbierane są ofiary do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.
  • W środę, 19. czerwca, zakończenie roku szkolnego. Msza św. z udziałem dzieci szkolnych o godz. 9:30.
  • W czwartek przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Porządek Mszy św.: 7:00, 8:30, 10:00 z procesją do czterech ołtarzy, 18:00. Procesja przejdzie ulicami: Bartoszycka, Filmowa, Walcownicza, Narcyzowa i Bartoszycka. Zakończenie procesji przed kościołem od strony ul. Bartoszyckiej. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów. Dziękujemy za przygotowanie ołtarzy młodzieży oazowej, Domowemu Kościołowi, grupie św. Józefa, Różańcowi do granic Falenicy, Neokatechumenatowi oraz Odnowie w Duchu Świętym.
  • Zapraszamy na konferencję przedchrzcielną w piątek, 21. czerwca, o godz. 18:45 w domu parafialnym.
  • W przyszłą niedzielę, 23. czerwca, przedstawicielki Domu Samotnej Matki rozprowadzać będą rękodzieło. Dochód przeznaczony będzie na utrzymanie Domu Samotnej Matki przy ul. Skierdowskiej w Warszawie.
  • Trwa peregrynacja obrazu MB Częstochowskiej w rodzinach naszej parafii. Jest to czas przygotowania do Intronizacji NSPJ w parafii w grudniu 2020 roku. Podajemy program peregrynacji na najbliższe dni:
    • 16 czerwca 2019, niedziela Dmuchawcowa 10
    • 17 czerwca 2019, poniedziałek Dmuchawcowa 9A/3
    • 18 czerwca 2019, wtorek Dmuchawcowa 8
    • 19 czerwca 2019, środa Brzostowska 29
    • 20 czerwca 2019, czwartek -
    • 21 czerwca 2019, piątek Brzostowska 26/3A
    • 22 czerwca 2019, sobota Brzostowska 26/5
    • 23 czerwca 2019, niedziela Brzostowska 26/6
  • Zapraszamy na pielgrzymkę parafialną w dniach 24-26 czerwca do Sanktuariów w Kaliszu, Licheniu, Gnieźnie, Toruniu i innych. Zgłoszenia w zakrystii. Koszt około 350 zł.

Za chwilę zostaniemy posłani do naszych domów w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Niech wiara w Trójcę Przenajświętszą zawsze nam towarzyszy. Nie zapominajmy o wielkich dziełach, których Pan Bóg dokonuje w naszym życiu dla naszego zbawienia. Bóg nas kocha i oczekuje miłości od każdego z nas.