Wiadomości Parafialne - 1046/2019/09/08

• Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Warszawsko-Praskiej.
  • Siostry Szensztackie w Świdrze zapraszają na festyn rodzinny. Szczegóły na plakatach w przedsionku kościoła.
  • Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza w środę, 11. września, na różaniec o 17:00 i Mszę św. o godz. 18:00.
  • Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek, 12. września, o godz. 19:00 w domu parafialnym.
  • Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie w piątek, 13. września, po Mszy św. o godz. 18:00. Na nabożeństwo przynosimy ze sobą lampiony. Odnowę w Duchu Świętym prosimy o udekorowanie figury MB Fatimskiej, przygotowanie rozważań i poprowadzenie modlitwy.
  • W sobotę, 14. września, przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  • W sobotę, 14. września, odbędą się spotkania dla formujących się w Ruchu Szensztackim: o godz. 11:00 dla młodych małżeństw; o 13:00 dla małżeństw starszych i osób samotnych. Spotkania poprowadzi s. Olga Szwałek.
  • W przyszłą niedzielę, po Mszach św., zbierane będą ofiary do puszek Caritas dla potrzebujących z parafii.
  • Parafialny Zespół Caritas zaprasza do księgarenki w każdą niedzielę pomiędzy mszami.
  • Trwa peregrynacja obrazu MB Częstochowskiej w rodzinach naszej parafii. Jest to czas przygotowania do Intronizacji NSPJ. Podajemy program peregrynacji na najbliższe dni:
    • 8 września 2019, niedziela Bystrzycka 26
    • 9 września 2019, poniedziałek Bystrzycka 24
    • 10 września 2019, wtorek Żmigrodzka 7
    • 11 września 2019, środa Żmigrodzka 6
    • 12 września 2019, czwartek Bystrzycka 20
    • 13 września 2019, piątek Bystrzycka 19
    • 14 września 2019, sobota Bystrzycka 18
    • 15 września 2019, niedziela Bystrzycka 17
  • W kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje mszalne na rok 2020.
  • Zachęcamy do uczestnictwa w życiu wspólnot parafialnych. Terminy spotkań zamieszczone są na ostatniej stronie Wiadomości Parafialnych.
  • Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w niedzielę 22. września o godz. 18:00.

Otrzymaliśmy we Mszy św. pokarm, który podtrzymuje i rozwija w nas Boże życie. Niech każdy dzień tygodnia, który rozpoczynamy, będzie przeżyty przez nas na chwałę Pana Boga i ku pożytkowi drugiego człowieka. Niech nam w tym towarzyszy Boże błogosławieństwo.