Wiadomości Parafialne - 1103/2020/10/11

• Dzisiaj obchodzimy XX Dzień Papieski pod hasłem Totus Tuus. Po Mszach św. zbierane są ofiary do puszek na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  • Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie we wtorek, 13 października, po Mszy św. o godz. 18:00. Rozważania i modlitwę poprowadzi Odnowa w Duchu Świętym. Na nabożeństwo przynosimy ze sobą lampiony. Prosimy również o udekorowanie figury MB Fatimskiej żywymi kwiatami. Ze względu na nabożeństwo fatimskie, we wtorek nie będzie modlitwy różańcowej o 17:30.
  • Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza w środę, 14. października, na Mszę św. o godz. 18:00.
  • Spotkanie informacyjne dla małżeństw chętnych do formacji w Ruchu Szensztackim odbędzie się w sobotę, 17. października, o godz. 15:00 w domu parafialnym.
  • W przyszłą niedzielę, 18. października, taca przeznaczona będzie na misje, a po Mszach św. zbierane będą ofiary do puszek Caritas dla potrzebujących z naszej parafii.
  • Również w przyszłą niedzielę po Mszach św. młodzież oazowa rozprowadzać będzie znicze. Ofiary zebrane przy tej okazji posłużą na wsparcie formacji w ciągu roku.
  • Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które sprawujemy przez cały październik o 17:30.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła. Kupując tygodnik Idziemy wspieramy wydawnictwo naszej diecezji.
  • Zapraszamy do włączenia się w modlitwę przed Najświętszym Sakramentem w piątki w godz. 16:30-17:30 jako przygotowanie do Intronizacji NSPJ w naszej parafii.
  • W przedsionku kościoła wyłożone są kartki wypominkowe. Za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych będziemy modlić w uroczystość Wszystkich Świętych (1. listopada) oraz w Dzień Zaduszny (2. listopada). Za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych będziemy modlić się każdego dnia listopada o 17:30 oraz sprawować Mszę św. w piątki o godz. 15:00 przez cały rok (oprócz wakacji).