Wiadomości Parafialne - 1128/2021/04/04

• Na zakończenie Triduum Paschalnego celebrować będziemy Nieszpory, dzisiaj o 17:30.
  • Jutro, w drugi dzień Świąt Wielkanocy, Msze św. wg porządku niedzielnego. Taca przeznaczona będzie na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  • Osiem początkowych dni okresu Wielkanocy stanowi oktawę Wielkanocy. Obchodzi się je jako uroczystości Pańskie. Z tego powodu w piątek, 9. kwietnia, można spożywać pokarmy mięsne.
  • Na zakończenie oktawy Wielkanocy obchodzimy II Niedzielę Wielkanocy, czyli Miłosierdzia Bożego. O godz. 15:00 celebrować będziemy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Taca przeznaczona będzie na dzieła charytatywne Caritas w naszej Diecezji.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na kościół.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach do świąt Paschalnych. Wszystkim życzymy błogosławionych świąt Wielkanocy!