Wiadomości Parafialne - 1131/2021/04/25

• W 4. Niedzielę Wielkanocy rozpoczynamy kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.
  • Kandydatów do Bierzmowania (II rok przygotowania) zapraszamy na spotkanie w kościele dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00.
  • Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych, które sprawować będziemy od 1. do 31. maja o godz. 17:30.
  • Dzień 1. maja nie jest świętem kościelnym, lecz państwowym. W tym dniu Msze św. o godz. 7:00 i 18:00, jak w dzień powszedni.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na kościół.
  • 1. maja rozpoczną się Rekolekcje REO. W przedsionku kościoła znajdują się formularze zgłoszeniowe, które po wypełnieniu należy wrzucić do pudełka znajdującego się na stoliku w przedsionku kościoła. Można zapisywać się również telefonicznie pod numerem: 790 421 191.