Wiadomości Parafialne - 1134/2021/05/16

• Dzisiaj, w 7. Niedzielę Wielkanocy, obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  • W poniedziałek, 17. maja, przypada uroczystość św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski i metropolii warszawskiej.
  • W piątek, 21. maja, po Mszy św. o godz. 18:00 celebrować nabożeństwo Via Lucis (Droga Światła).
  • Zapraszamy na Mszę św. wigilijną uroczystości Zesłania Ducha Świętego w sobotę, 22. maja, o godz. 18:00. Po Mszy św. wieczór uwielbienia Falenica dla Jezusa.
  • W przyszłą niedzielę, 23. maja, obchodzić będziemy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Przypominamy o kończącym się wówczas okresie Komunii Świętej wielkanocnej.
  • Kandydatów do Bierzmowania (II rok przygotowania) zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę, 23. maja, po Mszy św. o godz. 18:00.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na kościół.