Wiadomości Parafialne - 1138/2021/06/13

• Zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00. Na nabożeństwo przynieśmy ze sobą lampiony. Koło Żywego Różańca prosimy o przygotowanie rozważań i poprowadzenie modlitwy różańcowej oraz o udekorowanie figury MB Fatimskiej żywymi kwiatami. Dzisiaj nie będzie nabożeństwa czerwcowego o 17:30. Litanię do NSPJ odmówimy podczas nabożeństwa fatimskiego.
  • Zachęcamy do obejrzenia wystawy Wydarzenia Eucharystyczne do 20. czerwca codziennie w godz. 16:30 - 17:30
  • W przyszłą niedzielę zbierane będą ofiary do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.
  • Kandydatów do Bierzmowania (II rok przygotowania) zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę (20. czerwca) po Mszy św. o godz. 18:00.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na kościół.