Wiadomości Parafialne - 1184/2022/05/01

• Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 13:00, nabożeństwo i procesja eucharystyczna z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Po procesji spotkanie Koła Żywego Różańca w kościele.
  • Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30.
  • Zachęcamy do modlitwy różańcowej o pokój na Ukrainie i nawrócenie Rosji codziennie o 17:00. Od poniedziałku (02.05) do niedzieli (08.05) modlitwę poprowadzi Caritas parafialny.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w maju i w czerwcu wg następującego porządku: w czwartki 18:30-19:30, w piątki 15:30-18:00. W pozostałe dni w ramach nabożeństw majowych i czerwcowych.
  • Prosimy o żywność i środki chemiczne dla uchodźców wojennych. Dary możemy przynosić do Caritas parafialnego w niedziele w godz. 7:45-14:00. W tych samych godzinach wydawane są dary. Dziękujemy za pomoc.
  • We wtorek, 3. maja, przypada uroczystość NMP Królowej Polski, głównej Patronki Polski. Msze św. wg porządku niedzielnego.
  • Wizyta u chorych w pierwszy piątek miesiąca (6. maja) od godz. 10:00.
  • W przyszłą niedzielę, 8. maja, taca przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne naszej Diecezji. Po Mszach św. zbierane będą ofiary do puszek Caritas parafialnego dla potrzebujących.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na kościół.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła.
  • Jutro, 2. maja, kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  • Jutro, 2. maja, pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku Kamiennej, Klasztoru Cystersów w Wąchocku oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Kałkowie-Godowie. Więcej informacji i zapisy u ks. Krzysztofa. Zbiórka o godz. 7:00.
  • Odnowa w Duchu Świętym organizuje pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 21. maja 2022 r. Zapisy w zakrystii.