Wiadomości Parafialne - 1189/2022/06/05

• Święty okres pięćdziesiątnicy kończy się w Niedzielę Pięćdziesiątnicy. Wspominamy w nią zesłanie daru Ducha Świętego na apostołów, początki Kościoła oraz jego posłania do wszystkich ludów, narodów i języków. Przypominamy o kończącym się okresie komunii świętej wielkanocnej.
  • Dzisiaj po Mszach św. zbierane są ofiary do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.
  • Dzisiaj Młodzież Oazowa rozprowadza ciasta. Uzyskane fundusze przeznaczone będą na wakacyjne rekolekcje formacyjne.
  • Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 13:00, nabożeństwo i procesja eucharystyczna z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Następnie spotkanie Koła Żywego Różańca w kościele.
  • W poniedziałek, 6 czerwca, obchodzimy święto NMP Matki Kościoła, a w czwartek, 9 czerwca, święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  • Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza w środę, 8 czerwca, na różaniec o godz. 17:00 i Mszę św. o godz. 18:00.
  • W piątek, 10 czerwca, konferencja chrzcielna o godz. 18:30. Konferencję poprowadzi Domowy Kościół.
  • W przyszłą niedzielę, 12 czerwca, przypada uroczystość Najświętszej Trójcy. Po Mszach św. zbierane będą ofiary do puszek Caritas parafialnego dla potrzebujących.
  • Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej w intencji zakończenia wojny na Ukrainie. Od poniedziałku (06/06) do niedzieli (12/06) modlitwę poprowadzi wspólnota Rodzin Szensztackich.
  • Prosimy o dary dla uchodźców wojennych z Ukrainy. Dary możemy przynosić do Caritas parafialnego w niedziele w godz. 7:45-14:00. W tych samych godzinach wydawane są dary. Bóg zapłać za wszelką pomoc.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na kościół.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła.