Wiadomości Parafialne - 910/2017/01/29

• Serdecznie zapraszamy wszystkich, rodziny z dziećmi na wspólne kolędowanie w niedzielę (29.01) o godz. 16.00 w domu parafialnym. Mile widziane wszelkie instrumenty muzyczne, aby kolędowanie było radosne i pełne chwały.
  • Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę, przeznaczone na ogrzewanie kościoła.
  • W czwartek, 2. lutego, obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu obchodzimy również Dzień Życia Konsekrowanego. Taca przeznaczona jest na zakony klauzurowe. Porządek Mszy św: 7.00; 10.00 i 18.00. Podczas Mszy św. pobłogosławimy świece. Msza św. o 18.00 poprzedzona będzie procesją ze świecami od groty Matki Bożej.
  • Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św. i ich rodziców zapraszamy na Mszę św. 2. lutego o godz. 18.00.
  • W pierwszy piątek miesiąca (3. lutego) wizyta u chorych od godz. 10.00.
  • W ramach nowenny przed peregrynacją wizerunku MB Częstochowskiej zapraszamy w pierwszą sobotę miesiąca (4. lutego) na Mszę św. o godz: 18.00. Mszę św. sprawować będziemy w intencji: o właściwe przeżycie nawiedzenia NMP w kopii cudownego obrazu, za rodziny z naszej parafii, za Ojczyznę, za Służbę Liturgiczną Ołtarza, Koło Żywego Różańca i pozostałe wspólnoty parafialne. Po Mszy św. odbędzie się nabożeństwo różańcowe. Po nabożeństwie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę wstawienniczą. Nowennę zakończymy o godz. 21.00 Apelem Jasnogórskim.
  • W przyszłą niedzielę (5. lutego) po Mszy św. o godz: 13.00 odbędzie się nabożeństwo eucharystyczne z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Po nabożeństwie Koło Żywego Różańca zaprasza na spotkanie w domu parafialnym.
    • Kandydatów do Bierzmowania zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę (5.lutego) o godz. 19.00.

Porządek wizyty duszpasterskiej

• 30.01 (poniedziałek), od 16.00
    • Olecka
    • Ratyniecka
    • Kosodrzewiny
  • 31.01 (wtorek), od 16.00
    • Tamaryszków
    • Frysztacka
    • Wakacyjna
    • Międzyrzecka
    • Chorzelska
    • Żnińska
    • Tyszowiecka
    • Chełchowska
  • 01.02 (środa), od 16.00
    • według indywidualnych zgłoszeń
  • 02.02 (czwartek)
    • Księża Jezuici na ul. Oleckiej.

Prosimy o pozostawienie otwartej furtki i zapalonego światła przed domem. Będzie to dla nas znak oczekiwanej wizyty.