Wiadomości Parafialne - 1273/2024/01/14

1. Dzieciom i młodzieży, rozpoczynającym ferie zimowe, życzymy wspaniałej pogody, uśmiechu, zdrowia i dobrego, bezpiecznego odpoczynku!
  2. W czwartek – 18 stycznia – rozpocznie się Tydzień modlitwy o jedność chrześcijan, który będziemy przeżywać pod hasłem Będziesz miłował Pana, swego Boga…, a swego
    bliźniego jak siebie samego.
  3. Wspólnota Światło Życie – Oaza serdecznie zaprasza młodzież naszej parafii na wieczór z grami planszowymi. Rozpoczynamy w sobotę 20 stycznia Mszą Św. w kościele, a po niej przejście do salek parafialnych. Można przynieść ze sobą swoje ulubione gry!
  4. W sobotę – 20 stycznia – w VI rocznicę ingresu, pamiętajmy o modlitwie za Pasterza naszej Diecezji – J.E. Ks. Biskupie Romualdzie Kamińskim.
  5. Za tydzień – w niedzielę 21 stycznia – parafialny Caritas będzie zbierał ofiary do puszek dla potrzebujących. Modlitewno–muzyczne uwielbienie – FDJ z modlitwą wstawienniczą i
    indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem o godzinie 19:00.
  6. W księgarence Caritas można nabyć książeczki Oremus na styczeń i luty.
  7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.
  8. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła.