Wiadomości Parafialne - 1278/2024/02/18

1. Dzisiaj – w I niedzielę Wielkiego Postu:
    • po Mszach św. Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary do puszek dla potrzebujących z naszej parafii;
    • rozpoczynamy rekolekcje – Triduum przed misjami parafialnymi, które będą miały miejsce w naszej Parafii w czerwcu. Poprowadzi je ks. Przemysław Ilski – Redemptorysta. Dzisiaj Msze św. z naukami według porządku niedzielnego. Katecheza i spotkanie dla Dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii Św. oraz ich Rodziców o godzinie 16:00 w kościele. Gorzkie Żale z nauką pasyjną o 17:15. Modlitewno – muzyczne uwielbienie – Falenica dla Jezusa z modlitwą wstawienniczą i indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem o godzinie 19:00. Zakończymy Apelem Jasnogórskim o 20:00. W poniedziałek i wtorek – 19 i 20 lutego – Msze św. rekolekcyjne o 7:00, 12:00, 18:00 i 19:30. Koronka do Miłosierdzia Bożego o 15:00, a po niej adoracja Najśw. Sakramentu do 18:00. Spowiedź w poniedziałek i wtorek podczas Mszy św. Szczegółowy program rekolekcji na stronie internetowej parafii i na tablicy ogłoszeń. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
  2. Jutro – w poniedziałek – z racji rekolekcji Kancelaria Parafialna będzie nieczynna.
  3. SERDECZNIE ZAPRASZAMY na nabożeństwa pasyjne: DROGI KRZYŻOWEJ w każdy piątek o 17:15 dla dzieci i o 18:45 dla młodzieży i dorosłych oraz GORZKICH ŻALI w niedziele o 17:15.
  4. Za tydzień – w niedzielę 25 lutego – ofiarami składanymi do puszki po Mszach świętych będziemy wspierać dzieło misyjne Ad gentes.
  5. Księgarenka parafialna zaprasza po lekturę duchową na Wielki Post.
  6. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.
  7. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła.