Wiadomości Parafialne - 918/2017/03/26

• Kandydatów do Bierzmowania zapraszamy dziś na spotkanie o godz. 19.00.
  • Dzisiejsza taca przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła. Za poprzedni miesiąc otrzymaliśmy rachunek na kwotę 9 000 zł.
  • Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali dziś o godz. 17.15 i wieczór uwielbienia „Falenica dla Jezusa” o godz. 19.00.
  • W zakrystii przyjmujemy zapisy na rekolekcje z o. Johnem Bashoborą (1 lipca) na Stadionie Narodowym oraz na wyjazd do Sopotu na święcenia dk. Przemysława (20 maja).
  • Kolejne spotkanie w ramach Kręgu Biblijnego odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00 w domu parafialnym.
  • Zapraszamy na celebrację Nieszporów z publicznym wyznaniem wiary braci z pierwszej wspólnoty neokatechumenalnej, która odbędzie się we wtorek 28 marca b.r. o godz. 19.00 w kościele.
  • Kancelaria parafialna we wtorek 28. marca będzie czynna tylko w godzinach popołudniowych.
  • Zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniu Odnowy w Duchu Świętym we wtorek o godz. 19.00.
  • Zapraszamy na próbę chóru parafialnego w czwartek o godz. 19.00.
  • Zachęcamy do uczestnictwa w Drodze Krzyżowej w piątek o godz. 17.00 (z udziałem dzieci) oraz o godz. 18.45.
  • Również w piątek o godz. 19.00 odbędzie się kolejne spotkanie w ramach kursu przedmałżeńskiego.
  • Zapraszamy wszystkich, szczególnie wspólnoty parafialne na nowennę przed peregrynacją wizerunku MB Częstochowskiej w naszej diecezji i parafii. W ramach nowenny sprawować będziemy Mszę św. o godz. 18.00 w intencji owocnego przeżycia nawiedzenia Matki Bożej, naszej Ojczyzny, rodzin z naszej parafii, służby liturgicznej ołtarza i wszystkich wspólnot parafialnych. Po mszy odbędzie się nabożeństwo różańcowe i Apel Jasnogórski.
  • Bez zgody księdza prosimy nie zostawiać w przedsionku kościoła różnych czasopism, ulotek itd.
  • W przyszłą niedzielę (02.04) u jezuitów odbędzie się koncert chóru Flaminae.
  • Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę na Maltę "Śladami św. Pawła" w dniach 14-21 października. Osoby, które podczas spotkania informacyjnego zdeklarowały swój udział, proszone są o wpłacenie zaliczki. W przedsionku kościoła znajdują się szczegółowe informacje o pielgrzymce.

Zapowiedzi przedmałżeńskie

• Michał Krzysztof Krassowski, kawaler z par. tut. i Karolina Maria Gromadzka, panna z par. św. Franciszka z Asyżu w Warszawie.
  • Paweł Karol Dębowski, kawaler z par. Bogurodzicy Maryi na Jelonkach Północnych w Warszawie i Anna Katarzyna Babińska, panna z par. tut.