Wiadomości Parafialne - 924/2017/05/07

• Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy św. o godz. 13.00 odbędzie się nabożeństwo i procesja eucharystyczna oraz spotkanie Koła Żywego Różańca w domu parafialnym.
  • Kandydatów do Bierzmowania, wraz z rodzicami, zapraszamy dziś na spotkanie o godz. 19.00 w kościele.
  • Jutro, w uroczystość św. Stanisława, sprawować będziemy Mszę św. o godz. 9.00 w intencji Szkoły Podstawowej nr 124 z okazji jej święta i 72. rocznicy zakończenia II wojny światowej.
  • Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza w środę na różaniec, Mszę św. i spotkanie formacyjne od godz. 17.15 w kościele.
  • Konferencja chrzcielna odbędzie się w piątek o godz. 19.00 w domu parafialnym.
  • Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej (odpowiedzialni wspólnot parafialnych) odbędzie się w piątek o godz. 19.00 w domu parafialnym. Obecność obowiązkowa.
  • W sobotę, 13. maja, odbędą się zbiórki: ministrantów o 9.00, kandydatów o 10.00 i lektorów o 17.00.
  • Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie w sobotę 13. maja, w 100. rocznicę objawień fatimskich (1917). Nabożeństwo rozpoczniemy po Mszy św. o godz. 18.00. Zachęcamy do składania próśb do MB Fatimskiej, intencji modlitw, które przedstawimy Maryi podczas nabożeństwa. Na nabożeństwo przynosimy ze sobą lampiony. Rozważania modlitwy różańcowej przygotowała wspólnota Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  • W przyszłą niedzielę, 14. maja, taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne naszej Diecezji. Po Mszach św. odbędzie się zbiórka Caritas parafialnego na ubogich z parafii.
  • Zachęcamy do udziału w Kręgu Biblijnym w poniedziałki o godz. 19.00, w spotkaniu Odnowy w Duchu Świętym we wtorki o godz. 19.00, w próbie chóru parafialnego w czwartki o godz. 19.00, w spotkaniu oazy w piątki o godz. 19.00.
  • Ojcowie Szensztaccy zapraszają na Pielgrzymkę Ewangelizacyjną w niedzielę 14. maja. Więcej informacji znajdziemy na plakacie w przedsionku kościoła.

Zapowiedzi przedmałżeńskie

• Andrzej Kazimierz Wójcik, kawaler z par. tut., i Jadwiga Czartoryska, panna z par. św. Józefa Oblubieńca NMP w Puszczykowie.
  • Michał Sokołowski, kawaler, i Ilona Czerwińska, panna, oboje z par. tut.
  • Tomasz Wachnicki, kawaler z par. św. Maksymiliana na Błotach, i Klaudia Siwek, panna z par. tut.
  • Marcin Jakub Dłużniewski, kawaler, i Aleksandra Jolanta Kopciał, panna, oboje z par. św. Doroty w Zawadach.